niedziela, 13 lipca 2014

Inspiracje: Alllko blog

Hei! 
Tak jak wspominałam Wam w ostatnim poście na moim blogu będą pojawiały się między innymi rzeczy i osoby, które w jakiś sposób mnie zainspirowały, wywarły na mnie jakiś głębszy wpływ. Na początku muszę wspomnieć o osiemnastoletniej Alicji z bloga  alllko.blogspot.com, którego niektórzy z Was na pewno dobrze znają. To właśnie ona zainspirowała mnie w tamtym tygodniu i dzięki niej zdecydowałam się na założenie tego bloga. 
Ala to rewelacyjna dziewczyna, którą bardzo, ale to bardzo podziwiam. Jakiś czas temu zmieniła swojego bloga, a raczej tematy swoich notek na takie...dotyczące wiary. Jest ona bardzo wierzącą osobą, kocha Boga i wszystkich wokół chce przekonać, że Bóg kocha każdego z nas, tylko my tego nie zauważamy. 
Podziwiam ją, że w taki piękny sposób potrafi mówić o Bogu, potrafi dzielić się przeżyciami, opowiada jak dużą rolę odgrywa w jej życiu właśnie ON. W tych czasach bardzo wielu młodych ludzi wstydzi się swojej wiary, nie mówi o niej tak publicznie, ukrywa się z nią, lub po prostu - nie wierzy. 


No dobra, ale jaki wpływ na mnie ma Alicja oprócz tego, że dzięki niej powstał ten blog? Otóż bardzo duży. Po przeczytaniu wszystkich jej notek na blogu, zwłaszcza tych ostatnich (od grudnia/stycznia do dziś) zaczęłam inaczej patrzeć na świat, na życie. Dziewczyna ta przekonuje nas, że należy się cieszyć z drobnostek i ja chciałabym tak. Chciałabym również, podobnie jak Ala zbliżyć się do Boga, zaufać Mu i powierzyć Mu moje życie. Po tym, jak Ala wszystko wspaniale opisała, swoje przeżycia, doznania związane z Jego osobą, chciałabym zmienić moje życie na lepsze. 

Jeśli jeszcze nie znacie bloga Ali, serdecznie Was na niego zapraszam, bo naprawdę warto zapoznać się z jej postami. 

9 komentarzy:

 1. oo, czytam jej bloga i rowniez bardzo mi sie podoba :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam o niej, ale już wchodzę :D
  Blog♡

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam bloga Ali i też jestem pod wielkim podziwem. Nie każdy potrafiłby tak pisać o swojej wierze. Dobrze, że są takie osoby jak ona, które próbują pokazać nam życie z innej strony.
  Buziaki :*

  http://sylwiaa-m.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam bloga Alicji i czytam. Ona pisze ciekawie na temat wiary. Chętnie ją czytam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie słyszałam o jej blogu chętnie tam zajrzę :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie słyszałam wcześniej, ale blog wydaje się ciekawy i z przyjemnością zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Muszę zajrzeć na jej bloga,przekonałaś mnie aby tam zajrzeć,być może i ja będę miała inne spojrzenie na świat :) !
  PS.Obserwuję ;)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie słyszałam o niej, ale bardzo mnie zachęciłaś do odwiedzenia jej bloga :)


  Zapraszam justlife-jurka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, ze tutaj jesteś. Mam nadzieję, że post Ci się podobał. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie w komentarzu! ♥

Mój blog to nie miejsce na reklamy, więc nie pisz "Fajny post, zapraszam do mnie xxx.blogspot.com" Sama potrafię Cię znaleźć w sieci.

Na każdy komentarz staram się odpowiedzieć! ♥