sobota, 12 lipca 2014

Zamyślona pisze!

Cześć!
Jest to mój pierwszy wpis na tym blogu. Ale nie, nie jestem nowa na blogsferze. Działam tu już od ponad dwóch lat. Jednak tym razem chciałabym, aby było zupełnie inaczej. Chcę stworzyć wszystko sama, od podstaw. Chciałabym, aby ten blog był dla mnie takim kącikiem, do którego zawsze mogę wrócić. Tym razem chcę być anonimowa, dlatego nie proście mnie, abym dodała swoje zdjęcie, bo i tak tego nie zrobię. 
Blog ten będzie troszkę inny niż wszystkie, jakie do tej pory prowadziłam. Będzie skupiał się on bardziej na moich przemyśleniach odnośnie różnych tematów, ale nie zabraknie również luźniejszych notek. Znajdą się na pewno jakieś lifestylowe (nie mylić z pamiętnikowymi, o codzienności), inspiracje, motywacyjne czy po prostu modowe i urodowe! 
Naprawdę nie wiem, co mogłabym jeszcze napisać w tym poście. Zawsze mam problem z rozkręceniem się na początek, bo potem idzie mi już tylko lepiej. 


Nie wiem, czy jakaś część z Was przeszła za mną z moich poprzednich blogów, ale jeśli tak, to bardzo, ale to bardzo jestem Wam wdzięczna. Nawet nie wiecie ile to dla mnie znaczy. Bardzo się cieszę, że mam takich prawdziwych czytelników, na których zawsze, w każdych okolicznościach mogę polegać!

Pod tym postem możecie zadawać mi pytania, tak na rozkręcenie, o cokolwiek. Postaram się na nie odpowiedzieć w komentarzach, a jeśli uzbiera się ich więcej, to może zrobię osobną notkę. :)

Trzymajcie się ciepło,
Zamyślona

4 komentarze:

 1. hm, wiem z poprzednich postow ze lubisz czytac, wiec....jaka ksiazke polecasz najbardziej? jaka z kolei kompletnie nie przypadla Ci do gustu? Twój ksiazkowy ideal? Z jakim bohaterem sie utozsamiasz?

  OdpowiedzUsuń
 2. a co do komentarza u mnie.. dziekuję bardzo, bardzo mi milo :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że ten blog będzie strzałem w 10 ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po przeczytaniu ostatniego wpisu na Twoim starym blogu, to rzeczywiście myślałam, że Cię uduszę! Ale spokojnie, za daleko mieszkasz ;) Jednak tak całkiem na marginesie, to błagam, nie przenoś się już nigdzie, bo mam już powolutku dosyć takich 'pożegnalnych' pościków. Zdecyduj się w końcu! No i podpisuję się pod tym, co napisała Ci Daga. Też chciałabym, żebyś wróciła i NORMALNIE prowadziła bloga :)

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, ze tutaj jesteś. Mam nadzieję, że post Ci się podobał. Będzie mi miło, jeśli wyrazisz swoje zdanie w komentarzu! ♥

Mój blog to nie miejsce na reklamy, więc nie pisz "Fajny post, zapraszam do mnie xxx.blogspot.com" Sama potrafię Cię znaleźć w sieci.

Na każdy komentarz staram się odpowiedzieć! ♥